Hakkımızda

Biz Kimiz?

KayıSIR doğadan ilham alarak kayısı çekirdeğinden elde edilen ürünleri sizlere sunan Iskenderiye Grup çatısı altında büyümeye devam eden bir şirkettir.

Kayısının İçindeki Sır" sloganı ile doğanın en güçlü sırlarından birini sizlere sunuyoruz. Acı kayısı çekirdeğinin üzerinde bilimsel olarak uzun yıllar çalışmalar yaptırılarak bugün gelinen noktada Türk Patent ve Marka Kurumuna ulusal ve uluslararası patent başvurusu yapıldı ve süreç olumlu sonuçlandı. Malatya için önemli bir ürün olan kayısı çekirdeği farklı bir boyutta ele alındı.

Misyon ve Vizyonumuz

Doğanın bize sunduğu sırları keşfetmek ve sizinle paylaşmak, en büyük motivasyon kaynağımızdır. Sizlerle birlikte doğallığı ve sağlığı yaşamın her anında hissetmek için buradayız.

Müşterilerimizin sağlığı bizim için en değerli hazinedir. Kayısı çekirdeği, yüksek besin değerleriyle doludur ve doğal sağlık takviyeleri için ideal bir kaynaktır. Ürünlerimizin sağlık ve iyilik yolculuğunuzda sizlere destek olmasını sağlamak için sürekli araştırma ve geliştirme yaparız.
KayıSIR özgün ve yenilikçi ürünlerle kendini kanıtlamış bir markadır. Kayısı çekirdeğinin gücünü en iyi şekilde kullanarak sizlere eşsiz ürünler sunarız. Her ürünümüz, doğadan gelen bir hediye olarak özenle işlenir ve sizlerin beğenisine sunulur.

Bizimle İletişime Geç!

iletisim@kayisir.com

0 (422) 311 00 19 - 0 (551) 799 22 22

Ayrıca bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfası üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.